>więcej

Aktualności

12 XI 2014

TELEDYSK DO SINGLA "ZBUDUJEMY DOM" !!!

Już jest!

Przedstawiamy nasz teledysk do nowego singla Zbudujemy Dom.

"Zbudujemy dom" to najnowszy singiel zespołu ENEJ, który ujrzy światło dzienne 9 listopada 2014 roku jako pierwszy utwór zapowiadający kolejną - po Folkhorod - płytę grupy, która ukazać się ma w lutym 2015 roku.

16 X 2014

DATA PREMIERY NOWEGO SINGLA "ZBUDUJEMY DOM"

Już za niecały miesiąc wydamy nasz nowy singiel "Zbudujemy dom". Singiel będzie promował naszą nową, czwartą płytę, której premierę planujemy na początek lutego 2015.

26 IX 2014

"NASZE RANDEZ VOUS" - 25 LECIE RMF FM

Daria Jaworska nagrała wraz z nami nową wersję przeboju zespołu Kombi "Nasze Randez Vous".
Utwór znajdzie się na jubileuszowej płycie wydanej z okazji 25-lecia RMF FM. Zapraszamy do słuchania!

22 IX 2014

"BRAĆ" - DONATAN, CLEO I ENEJ

Zapraszamy do obejrzenia klipu do utworu "Brać", w którym wzięliśmy gościnny udział na zaproszenie Donatana i Cleo.

18 VIII 2014

ESKA MUSIC AWARDS 2014

Tegoroczna gala rozdania muzycznych nagród radia ESKA odbędzie się już w najbliższy piątek, 22 sierpnia, w Szczecinie. Wśród nominowanych znalazły się, jak co roku, największe gwiazdy polskiej sceny muzycznej. Są to m. in. Piersi, Lemon, Bednarek, Mesajah, Dawid Podsiadło, Sylwia Grzeszczak, Cleo czy Ewa Farna.

31 VII 2014

LATO Z RADIEM

Podczas tegorocznych wakacji po raz kolejny mamy przyjemność grać razem z 1. Programem Polskiego Radia w ramach trasy Lata Z Radiem. 2. sierpnia wystąpimy w Turku, a dzień później w Drezdenku. Zapraszamy serdecznie na koncerty!

14 VII 2014

ENEJ W URSZULINIE

W dniu 6 lipca 2014 roku zespół Enej gościł w Urszulinie – krainie bagien i torfowisk. Kilkunastogodzinny pobyt w Urszulinie dał nam możliwość przekonania się o jej pięknie i wyjątkowości, o których pisaliśmy na naszej stronie przed koncertem.

03 VII 2014

ARTYŚCI MUST BE THE MUSIC DLA TOMKA KOWALSKIEGO

Kochani, jak zapewne już wiecie, przed kilkoma tygodniami Tomek Kowalski, zwycięzca 4. edycji Must Be The Music, uległ ciężkiemu wypadkowi. Doznał poważnych urazów, czeka Go długie i kosztowne leczenie. Potrzebuje teraz wsparcia, by mieć siłę do walki.

01 VII 2014

KONCERT W SKOCZOWIE ODWOŁANY

Drodzy Fani - dostaliśmy dzisiaj popołudniu informacje że nasz koncert w Skoczowie z dnia 3 lipca 2014r. został odwołany. Bardzo Was za to przepraszamy i liczymy że spotkamy się w niedalekiej przyszłości.

Pozdrawiamy. Kojro Management & Enej

02 VI 2014

PODWÓJNA PLATYNOWA PŁYTA ZA ALBUM FOLKHOROD!

Nasz ostatni album pod tytułem "Folkhorod" zdobył status Podwójnej Platynowej Płyty.

Do jej wręczenia doszło 30 maja 2014 w czasie koncertu na festiwalu TOPtrendy w Sopocie. Zespół otrzymał ją z rąk swojego wydawcy Sławka "Melona" Świdurskiego z wytwórni Lou & Rocked Boys.

Strona korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug i zgodnie z Polityka plikow Cookies. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu w Twojej przegladarce.